Užsakyti skambutį

* Šiuos laukus būtina užpildyti

+370 (5) 239-45-69
Minsko plentas, 16 km, k. 213,

Bareikiškių k., Vilniaus raj., Lietuva

+375 (17) 293-49-79
Choružėj g. 25, 3  korp., III a.
220123, Minskas, Baltarusija

+7 (495) 620-99-09

Butyrskaja g. 77, 10 aukštas,

127015, Maskva, Rusija

+7 (812) 336-74-65

2-oji Sovietų g. 17, kam. 12-H

191036, Sankt Peterburgas, Rusija

+7 (861) 730 83 44
Rusija, Novorosijskas, Laisvė g/, 16A, BC "Europa", kab. 404.

Kainos užklausa

Įvertinsime jūsų užsakymą

Užpildyti anketą

Gauti darbą įmonėje STA Logistic

Kompanijos pranašumai

1. Individualus požiūris į kiekvieną klientą

2. Kokybės standartai

3. Informacinis aprūpinimas

4. Sutarčių detalizacija

5. Atrankos principas

6. Vystymasis ir tobulėjimas

7. Save laikome savo klientų verslo dalimi

 

Individualus požiūris į kiekvieną klientą

Mūsų dinamiškai besivystanti kompanija, turinti ilgalaikę strategiją, be abejo, rūpinasi ir savitarpiškai naudingų ir gerų bendradarbiavimo sąlygų formavimu, o tai būtų neįmanoma taikant vienodas standartines sąlygas visų mūsų partnerių atžvilgiu. Kaip tik todėl mes įgyvendiname tam tikras rinkodaros technologijas, tokias kaip pasitenkinimo apklausos, lojalumo akcijos, „asmeninis vadybininkas“ ir kt., kuriomis siekiame sukurti unikalias individualias tarpusavio bendradarbiavimo sąlygas.

Kokybės standartai

Kompanijoje parengti ir bendradarbiavimo su klientais ir rangovais kokybės standartai, ir vidiniai standartai, apibrėžiantys personalo kompetenciją. Siekiant, kad patvirtinti kokybės standartai būtų nuolat įgyvendinami praktiškai, nauji kompanijos darbuotojai, prieš pradėdami dirbti, išklauso daugiau kaip 30 specializuotų kursų, išlaiko testus ir tik tuomet turi teisę dirbti su partneriais.

Informacinis aprūpinimas

Naujos korporatyvinės informacinės sistemos įdiegimas leis mums dar kokybiškiau vesti apskaitą, apdoroti ir panaudoti visą informaciją apie mūsų klientų užsakymus, dokumentų apyvartą ir atsiskaitymus su rangovais bei atlikti kitas operacijas.

Numatoma įgyvendinti projektą „asmeninis kabinetas“, kur Jūs bet kuriuo momentu specialiame saugiame mūsų portalo skyriuje galėsite rasti pačią išsamiausią mūsų bendradarbiavimo informaciją.

Sutarčių detalizacija

Mes maksimaliai tiksliai ir vienareikšmiškai dokumentuojame mūsų susitarimus su klientais ir rangovais nuo pat užklausos gavimo ir komercinio pasiūlymo suformavimo. Neretai šitai pareikalauja ne tik papildomų laiko sąnaudų, bet ir sukelia mūsų partnerių kontaktinių asmenų nepasitenkinimą. Tačiau praktika rodo, kad probleminėse situacijose kaip tik toks požiūris leidžia mums būti tikriems dėl mūsų teikiamų paslaugų klientams kokybės. Mūsų naujausi tyrimai parodė, kad 99% užsakymų atliekame be papildomų derinimų ir be trikdžių.

Atrankos principas

Įgyvendindami rizikos valdymo programą kompanijoje taikome atrankos principą. Mes nesudarome sandorių, kurių negalime realizuoti, neprisiimame įsipareigojimų, kurių įgyvendinimo negalime užtikrinti, mes rūpestingai pasirenkame rangovus remdamiesi parengta daugelio kriterijų programa.

Vystymasis ir tobulėjimas

Nuolat tobulindami savo veiklą, mes geriname ne tik pagrindinius verslo procesus, bet ir pagalbinius, pavyzdžiui, randame šiuolaikinius sprendimus atsiskaitymų, rizikos draudimo, informacijos perdavimo srityse. Tai leidžia pasiūlyti mūsų klientams patikimesnius ir pigesnius logistikos uždavinių sprendimus, optimizuojant mūsų pačių išlaidas.

Save laikome savo klientų verslo dalimi

Siekdami būti savo klientų verslo (logistikos sistemos) dalimi, esame atviro ir sąžiningo požiūrio šalininkai. Tikimės iš klientų pačių aukščiausių reikalavimų mums ir esame pasiruošę juos įgyvendinti! Kaip tik todėl mes skiriame ypač daug dėmesio strateginės partnerystės klausimams. Savo santykius su partneriais mes grindžiame pasitikėjimu, prognozuodami ir ilgalaikėje perspektyvoje įgyvendindami savitarpio dalykinio bendradarbiavimo tikslus.

 

^ į viršų