Užsakyti skambutį

* Šiuos laukus būtina užpildyti

+370 (5) 239-45-69
Minsko plentas, 16 km, k. 213,

Bareikiškių k., Vilniaus raj., Lietuva

+375 (17) 293-49-79
Choružėj g. 25, 3  korp., III a.
220123, Minskas, Baltarusija

+7 (495) 620-99-09

Butyrskaja g. 77, 10 aukštas,

127015, Maskva, Rusija

+7 (812) 336-74-65

2-oji Sovietų g. 17, kam. 12-H

191036, Sankt Peterburgas, Rusija

+7 (861) 730 83 44
Rusija, Novorosijskas, Laisvė g/, 16A, BC "Europa", kab. 404.

Kainos užklausa

Įvertinsime jūsų užsakymą

Užpildyti anketą

Gauti darbą įmonėje STA Logistic

Vadovavimas – tai kartu seniausias menas ir naujausios mokslo žinios

Kaip keitėsi STA Logistic darbas ir socialinė padėtis įmonėje pritaikant eksperimentus ir technologijas Talino vadovų mokyklos* daugelis galėjo  stebėti per mūsų bendradarbiavimą ar skaitydami mūsų naujienas.

Istorija, prasidėjusi prieš dešimt metų nuo pažinties su Sergejumi Kapustinu, su Talino vadovų mokyklos įkūrėju Vladimiru Konstantinovičiumi Tarasovu, padėjo apibrėžti koordinačių sistemą tarp vidinės ir išorinės verslo aplinkos.

9 iš 12 vertybių Talino vadovų mokyklos visiškai prigijo STA Logistic, o taip pat tapo vadovų vienybės pagrindu.

Visi vadovai be išimties praeina internetinius Premium Management mokymus. Kiti STA Logistic darbuotojai bent kartą per tris mėnesius dalyvauja valdymo ir vadovavimo kovose ar technologinėse ekspres-kovose Talino vadovų mokykloje.

Vladimiras Tarasovas išskyrė aštuonis laiptelius, kuriuos turi pereiti kiekvienas pradedantysis darbuotojas ar jau daug vadovavimo patirties įgijęs vadovas. Pereinant nuo vieno laiptelio prie kito vadovas atleidžiamas nuo tam tikru savo funkciju, o kartu jis turi viską atlikti pats. Taip pat privalu paskirstyti funkcijas žemesnio lygmens darbuotojams. Tokiu būdu su kiekvienu nauju laipteliu vadovui atsiranda daugiau laiko ir savo intelektualius sprendimus jis gali nukreipti strateginiams įmonės sprendimams, šaliai ar žmonijai.  

STA Logistic vadovų komanda vadovavimą supranta kaip mokslą ir kaip meną. Mokslo požiūriu, vadovavimas gali būti perduodamas nuo vieno vadovo kitam. Tai įprasta vadovavimo praktika. O meno dalis yra jau tame lygyje, kai žinias ir patirtį neįmanoma perduoti, belieka atidžiai stebėti  lyderį ir analizuoti jo gebėjimą vadovauti. Taip kasmet mes tobuliname ir tobuliname vadovavimo meną. Lyderio kelias – tai bilietas į vieną pusę. 

„Pradžioje mes pasirenkame kelią, po to kelias pasirenka mus“

V. K. Tarasovas „Gyvenimo technologija. Knyga herojams“

 

 

*Talino vadovų mokykla įkurta 1984 metais. Ši mokykla dirba pagal unikalią Vladimiro Konstantinovičiaus Tarasovo metodiką ir pirmoji verslo mokykla, įkurta po Tarybų sąjungos griūties.

Grįžti

^ į viršų