Užsakyti skambutį

* Šiuos laukus būtina užpildyti

+370 (5) 239-45-69
Minsko plentas, 16 km, k. 213,

Bareikiškių k., Vilniaus raj., Lietuva

+375 (17) 293-49-79
Choružėj g. 25, 3  korp., III a.
220123, Minskas, Baltarusija

+7 (495) 620-99-09

Butyrskaja g. 77, 10 aukštas,

127015, Maskva, Rusija

+7 (812) 336-74-65

2-oji Sovietų g. 17, kam. 12-H

191036, Sankt Peterburgas, Rusija

+7 (861) 730 83 44
Rusija, Novorosijskas, Laisvė g/, 16A, BC "Europa", kab. 404.

Kainos užklausa

Įvertinsime jūsų užsakymą

Užpildyti anketą

Gauti darbą įmonėje STA Logistic

Politika personalo atžvilgiu

Kompanijos„STALogistic“ kadrų politika siekiama formuoti aukštos klasės profesionalų kolektyvą, klientus aptarnaujantį pagal į klientą orientuotų technologijų standartus. Mūsų parengtoskadrų programos padeda pasiekti kompanijos tikslus.

Kompanijos „STA Logistic“ kolektyvas – tai, pirmiausia, komanda, kurioje kiekvienas darbuotojas įneša visapusišką savo indėlį į bendras pergales ir laimėjimus. Tikslo siekimas, kūrybiškumas, aktyvi gyvenimo pozicija, orientacija į rezultatus ir komandinis darbas – štai vertybės, kuriomis mes vadovaujamės, ir to paties tikimės iš kiekvieno į mūsų kompaniją ateinančio dirbti žmogaus.

Priimdama į darbą žmogų kompanija sudaro jam sąlygas maksimaliai greit ir sėkmingai įsilieti į komandą. Nauji darbuotojai adaptaciniu laikotarpiu dirba pagal kompanijos puikiai parengtą ir praktikoje patikrintą planą.

Jei Jūs norite tapti mūsų kompanijos darbuotoju, galite užpildyti аnketą mūsų tinklalapyje, skyriuje „Laisvos darbo vietos“, kur rasite informaciją apie šiuo metu esančias laisvas darbo vietas bei reikalavimus kandidatams. Jei šiuo metu Jums tinkamos darbo vietos nėra, bet turite patirties ir žinių transporto logistikos srityje, atsiųskite savo CV adresu t.sabiun@sta-logistic.lt.

Aukštos kvalifikacijos darbuotojai – vienas iš mūsų Kompanijos konkurencinių pranašumų. Kompanijos vystymąsi nulemia pirmiausia darbuotojų asmeninis tobulėjimas. Siekis gilinti savo profesines žinias ir įgūdžius, kelti kvalifikaciją, plėsti akiratį yra prioritetinė kiekvieno darbuotojo pareiga. Kompanija, savo ruožtu, užtikrina galimybes ir prisideda prie kiekvieno darbuotojo individualaus vystymosi. Kompanijos „STA Logistic“ darbuotojams sukaupta profesinės literatūros ir periodinių leidinių biblioteka. Kas mėnesį kvalifikuoti specialistai ir treneriai veda korporatyvinius seminarus ir mokymus. Jei darbuotojas siekia didinti darbo efektyvumą ir pasiekti geresnių darbo rezultatų, Kompanija pasirengusi kompensuoti jo mokymo išlaidas, nes laiko tai investicija į asmeninį tobulėjimą.

Korporatyvinės šventės, sporto ir pramoginiai renginiai – tai „STA Logistic“ tradicija, leidžianti mums formuoti darnią sutelktą komandą.

Mokymo ir korporatyvinių renginių nuotraukų rasite skyriuje „Mūsų renginiai“

^ į viršų