Užsakyti skambutį

* Šiuos laukus būtina užpildyti

+370 (5) 239-45-69
Minsko plentas, 16 km, k. 213,

Bareikiškių k., Vilniaus raj., Lietuva

+375 (17) 293-49-79
Choružėj g. 25, 3  korp., III a.
220123, Minskas, Baltarusija

+7 (495) 620-99-09

Butyrskaja g. 77, 10 aukštas,

127015, Maskva, Rusija

+7 (812) 336-74-65

2-oji Sovietų g. 17, kam. 12-H

191036, Sankt Peterburgas, Rusija

+7 (861) 730 83 44
Rusija, Novorosijskas, Laisvė g/, 16A, BC "Europa", kab. 404.

Kainos užklausa

Įvertinsime jūsų užsakymą

Užpildyti anketą

Gauti darbą įmonėje STA Logistic

Dalinių krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimasviena iš sudėtingiausių, bet ir viena iš pačių perspektyviausių šiuolaikinės logistikos krypčių. Jau 9 metus „STA Logistik“ teikia dalinių krovinių pristatymo paslaugas. Patirtis, sukaupta nuo kompanijos veiklos pradžios iki savų „linijų“ su konsolidacijos sandėliais suformavimo leido sukurti didelį veiksmingą mechanizmą su apibrėžtomis ir paskirstytomis funkcijomis, garantuojantį aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Teikdami dalinių krovinių pervežimo paslaugas mes siūlome krovinių gabenimą iš bet kurios pasaulio šalies tiek automobilių transportu (LTL), tiek ir naudojant kombinuoto pristatymo schemas (LCL).

Dalinių krovinių pervežimas automobilių transportu

Pagrindiniai dalinių krovinių gabenimo automobilių transportu maršrutai yra pervežimas iš Europos Sąjungos šalių į NVS per konsolidacijos sandėlį Lietuvoje.

Perveždami Jūsų krovinį mes:

 • kontaktuojame su siuntėju ir tiksliname detales, susijusias su prekės išsiuntimu ir gavimu, taip pat jos kokybinėmis ir kiekybinėmis charakteristikomis;
 • sprendžiame eksporto įforminimo irmuitinės procedūrų klausimus;
 • kai krovinys atvežamas į konsolidavimo sandėlį, mes išsiunčiame Jums visų prekės lydimųjų dokumentų kopijas prieš pradedantforminti krovinio muitinės dokumentus;
 • naudojame automatinių informacinių pranešimų sistemą, kuomet užsakovo pašto adresu išsiunčiami tekstiniai pranešimai apie aktualius krovinio statuso pasikeitimus, informacija apie transportą, taip pat numatomus pristatymo terminus.
 • Kai krovinys faktiškai atvyksta į paraiškoje nurodytą iškrovimo vietą, Jūs gaunate pranešimą ir sąskaitą už transporto paslaugas su nurodytu maršrutu, kad galėtumėte sumokėti muito mokesčius.

Pervežimų grafikas

Mes turime optimalų ir subalansuotą krovinių iš visų Europos šalių konsolidavimo rangovų tinklą.Platus patikimų partnerių tinklas leidžia mums užtikrinti klientams krovinių gabenimą be trikdžių net pačiais sudėtingiausiais laikotarpiais ir piko metu. Tai, kad turime savo „linijas“, leidžia planuoti reguliarų krovinių pervežimo grafiką ir jo laikytis.

 

Šalis Pakrovimas Išsiuntimas Pristatymas į Minską Pristatymas į Maskvą

 

EXPRESS Vokietija/ Itallija/
Belgija/ Nyderlandai

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmadienį–

penktadienį

 

 

 

 

 

Kiekvieną

penktadienį ir

pirmadienį

-

Ketvirtadienį–kitos

savaitės

penktadienį

 

Vokietija/ Italija/ Belgija/
Nyderlandai

Antradienį–kitos

savaitės

penktadienį

Pirmadienį–

antradienį po

savaitės

 

Ispanija

Ketvirtadienį–

kitos savaitės

penktadienį

Ketvirtadienį–kitos

savaitės

penktadienį

 

Prancūzija/Austrija

Trečiadienį–

kitos savaitės

penktadienį

Trečiadienį–kitos

savaitės

penktadienį

 

 

Lietuva

Kiekvieną

antradienį,

trečiadienį,

ketvirtadienį

 

 

Per1–3 dienas

 

 

Per 2–5 dienas

Dalinių krovinių pervežimas (LCL) kombinuotu būdu

Jei Jums reikia pristatyti palyginti nedidelį krovinio kiekį – nuo 1 iki30 kubinių metrų ir nuo100 kg iki 10 tonų iš tolimų šalių, pavyzdžiui, Kinijos, Taivano, JAV ir kt.,mes organizuosime jo pervežimą už mažesnę kainą, nei Jūs mokėtumėte užsakę visą konteinerį(FCL)ir prijungę jį prie pakeliui vežamų krovinių. Šiems tikslams mes naudojamės ir mūsų patikimų partnerių iš viso pasaulio paslaugomis, ir sava dalinių krovinių pristatymo linija. Bet kuriuo atveju jums garantuota žema pristatymo kaina, aukštas krovinio saugumo lygis ir panašūs kaip viso konteinerio pristatymo terminai.

Kainodara

Aktualius dalinio krovinio pristatymo į Baltarusijos Respublikos ir Rusijos Federacijos teritoriją automobilių transportu tarifus Jūs galite apsiskaičiuoti patys, pasinaudodami mūsų tarifų skaičiuokle ar tarifų sąrašu.

Papildomai derinama krovinių pristatymo kombinuotuoju būdu kaina, taip pat:

 • pavojingų krovinių pristatymo kaina;
 • krovinių, kuriems reikalingas temperatūros režimas, pristatymo kaina;
 • brangių krovinių pristatymo kaina;
 • krovinių, turinčių daugiau kaip 4 Prekių nomenklatūros muitinės kodus, pristatymo kaina.

Norėdami gauti tikslesnės ir išsamesnės informacijos apie dalinių krovinių pristatymo tarifus kreipkitės į mūsų kompanijos biurus.

Mūsų pranašumai

 • Reguliaros linijos ir pristatymų grafikas. Reguliarios „linijos“ mūsų klientamsleidžia sukurti organizuotą prekės tiekimo grandinę pagal principą „Just–in–time“.
 • Tarifų sistema. Galimybė tarifikuoti mūsų paslaugasleidžia mums pasirašyti ilgalaikius susitarimus dėl tarifų, o tai, savo ruožtu, suteikia mūsų klientams galimybę aktyviai juos naudoti apskaičiuojant prekės savikainą.
 • Inovacijos ir automatizacija.Savo darbe mes daug dėmesio skiriame procesams automatizuoti. Mūsų bendriems veiksmams su klientais optimizuoti mes parengėme ir įdiegėme:
  • Tarifų skaičiuoklę, kur kiekvienas norintis gali pats apsiskaičiuoti mūsų tinklalapyje jį dominantį dalinio krovinio pristatymo automobilių transportu tarifą.
  • Krovinio pristatymo užsakymo sistemą internete.
  • Automatinių informacinių pranešimų sistemą, kuri Jus informuos apie svarbiausius krovinio pristatymo proceso įvykius.

Mes savo verslą grindžiame partnerystės principu. Mes jaučiamės esą savo klientų verslo dalis, todėl stengiamės nuolat plėtoti jau esamas paslaugas ir kurti naujas. Mes norime, kad bendradarbiavimas su mumis atvertų mūsų partneriams vis didesnių perspektyvų ir naujų konkurencinių pranašumų.

Norėdami sužinoti dalinio krovinio pristatymo kainą, jūs galite pateikti kainos užklausą tinklalapyje arba kreiptis į vieną iš „STA Logistik“ biurų.

Apsiskaičiuoti dalinio krovinio pristatymo kainą savarankiškai.

^ į viršų