Užsakyti skambutį

* Šiuos laukus būtina užpildyti

+370 (5) 239-45-69
Minsko plentas, 16 km, k. 213,

Bareikiškių k., Vilniaus raj., Lietuva

+375 (17) 293-49-79
Choružėj g. 25, 3  korp., III a.
220123, Minskas, Baltarusija

+7 (495) 620-99-09

Butyrskaja g. 77, 10 aukštas,

127015, Maskva, Rusija

+7 (812) 336-74-65

2-oji Sovietų g. 17, kam. 12-H

191036, Sankt Peterburgas, Rusija

+7 (861) 730 83 44
Rusija, Novorosijskas, Laisvė g/, 16A, BC "Europa", kab. 404.

Kainos užklausa

Įvertinsime jūsų užsakymą

Užpildyti anketą

Gauti darbą įmonėje STA Logistic

Мultimodaliniai pervežimai

Multimodaliniai pervežimai – tai ne tik paprastas kelių transporto rūšių derinimas: automobilių, jūrų, geležinkelių, oro transporto. Multimodaliniams pervežimams organizuoti panaudojama visa transporto infrastruktūra: terminalai, konsolidavimo sandėliai, jūrų bei oro uostai ir kt., o visų logistikos proceso dalyvių veiksmai turi būti suderinti aukščiausiu lygiu.

Multimodaliniai konteineriniai krovinių pervežimai ir krovinių konteinerių gabenimas jūra (FCL)

Viena svarbiausių „STA Logistik“ veiklos krypčių yra krovinių konteinerių gabenimas jūra. Esame sukaupę vertingos patirties gabendami prekes konteineriuose iš įvairių šalių, ypač iš Kinijos, Pietų Korėjos, Indonezijos, Malaizijos, Indijos, Pakistano, JAE, Turkijos, Egipto, JAV, Kanados, Brazilijos, Meksikos, Argentinos, Ispanijos, Italijos, Didžiosios Britanijos ir kt.

Mūsų darbuotojai Baltarusijoje, Rusijoje ir Lietuvoje kas mėnesį organizuoja šimtų konteinerių gabenimą per įvairius tranzito uostus, tarp kurių ypatingą reikšmę turi Klaipėda, Ryga, Talinas, Sankt Peterburgas.

Turėdami savo agentus svarbiausiuose pasaulio regionuose ir tiesioginius kontaktus su didžiausiomis jūrų linijomis mes siūlome savo klientams patikimas, operatyvias ir informatyvias paslaugas rinkos kaina arba atskirai aptariamomis sutartinėmis kainomis, kurias apskaičiuojant atsižvelgiama į visas unikalias konkretaus verslo ypatybes.

Mes pasirengę pasiūlyti krovinių gabenimą konteineriais ne tik ten, kur juos naudoti akivaizdžiai būtina, bet ir ten, kur, iš pirmo žvilgsnio, pavyzdžiui, įprastiems vilkikams alternatyvos nėra. Iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Belgijos, Olandijos, Vokietijos ir kitų ES šalių galima atgabenti tokį pat krovinių kiekį konteineriuose, beveik tais pačiais terminais ir, be abejo, už mažesnę kainą. Be to, konteinerių yra visada ir jie gali būti pakrauti jau tą pačią ar kitą dieną.

Organizuodami krovinių gabenimą konteineriuose mes siūlome įvairias transporto ir paslaugų kombinacijas, pavyzdžiui:

 • prekių pristatymą jūra „nuo durų“ JAV į Klaipėdos uostą, po to konteinerio pervežimą automobilių transportu iki mūsų muitinės terminalo Vilniuje, kur krovinys bus iškrautas asmeniškai kontroliuojant mūsų darbuotojams, po to krovinys gali būti perpakuojamas, žymimas ir išsiunčiamas kaip dalinio krovinio dalis automobiliu iki gavimo vietos;
 • kombinuotą krovinių pervežimą oro ir automobilių transportu – tai leis krovinius pristatyti greitai, bet su mažesnėmis sąnaudomis, nei tiesioginis krovinio pristatymas lėktuvu iki paskirties vietos;
 • kombinuotą krovinių pervežimą jūrų ir geležinkelio transportu, pervežant didesnius krovinių kiekius mažesnėmis sąnaudomis, nei naudojant automobilių transportą.

Jums nereikia sukti galvos, kurį krovinių gabenimo variantą pasirinkti – mūsų specialistai parinks Jums geriausią sprendimą.

Mes turime patirties ne tik dirbdami su standartine įranga, bet ir su specialiais konteineriais, kuriais galima gabenti negabaritinius, sunkiasvorius, piltinius, greit gendančius krovinius (open top, hard top open top, flatrack, refrigerator, curtainsider, palletwide, flexi tank ir kt.).

Dalinių krovinių gabenimas kombinuotuoju transportu (LCL)

Jei jums būtina pristatyti palyginti nedidelį krovinių kiekį – nuo 1 iki 30 kubinių metrų ir nuo 100 kg iki 10 tonų iš tolimų šalių, pavyzdžiui Kinijos, Taivano, JAV ir kt., mes atliksime jo pervežimą mažesnėmis sąnaudomis, palyginti su tuo, kiek jums tai kainuotų, jei užsakytumėte visą konteinerį (FCL) ir jį prijungtumėte prie pakeliui gabenamų krovinių. Šiems tikslams mes naudojamės ir savo patikimų partnerių iš viso pasaulio paslaugomis, ir savo dalinių krovinių pervežimo linija. Bet kuriuo atveju, Jums garantuojame nedidelę pristatymo kainą, aukštą krovinio saugumo lygį ir tokius pat kaip ir pilnų konteinerių pristatymo terminus.

Projektinių krovinių (negabaritiniai ir sunkiasvoriai kroviniai) gabenimas kombinuotuoju transportu

Ne kiekvienas krovinys gali būti pervežtas standartine transporto priemone, pavyzdžiui, naudojant standartinį konteinerį, nes kiekviena standartinė priemonė turi keletą apribojimų:

 • pagal svorį;
 • pagal gabaritus (ilgis, plotis, aukštis);
 • pagal pakrovimo būdą (tik viršutinis, tik įritinimo būdu ir kt. ), ir pan.

Statybos technika, krautuvai, transportavimo technika, pramoniniai įrenginiai, pramoninės talpos ir turbinos – transportuojant tokius ir panašius krovinius kaskart reikia ypatingos patirties ir pasirengimo.

Šiuo atveju ekspeditoriaus uždavinys – iš daugybės variantų išrinkti pačią geriausią kombinaciją arba parengti naują tokio krovinio pristatymo schemą. Pavyzdžiui, tuo pačiu maršrutu negabaritinį krovinį galima pristatyti specialiu konteineriu (flatrack, opentop) arba linijiniu Ro-Ro laivu, arba pakrovus į laivą kaip palaidą krovinį, arba pasirinkti dar kitą variantą.

Ir, be abejo, atliekant tokios rūšies pervežimus labai daug lemia žmonės, tai yra jų profesionalumas, patyrimas, mokėjimas vesti derybas, vienokios ar kitokios rūšies transporto, uostų, pasaulio regiono specifikos išmanymas ir daugelis kitų dalykų.

Mes dėmesingai reaguosime į kiekvieną tokią užklausą ir per trumpiausią laiką pasiūlysime optimaliausią pervežimo organizavimo variantą.

Mūsų pranašumai:

 1. Tiesioginiai kontaktai su stambiausiomis konteinerinių sausakrūvių laivų linijomis.
 2. Automatizuota užsakymų atlikimo sekimo sistema.
 3. Savų agentų tinklas Pietryčių Azijos, Šiaurės Amerikos ir Europos šalyse.
 4. Savi konsoliduoti konteineriai iš Kinijos į Baltarusiją ir Rusiją.
 5. Platus spektras gretutinių paslaugų: tiekėjų ir prekių paieška ir patikra.

Savo darbe mes akcentuojame technologijų svarbą. Kompanija „STA Logistik“ daug išteklių skiria tyrimams atlikti, technologijoms tobulinti ir pačioms naujausioms informacinėms sistemoms diegti, ir savo klientams jau dabar užtikrinome arba užtikrinsime artimiausioje ateityje kokybiškai naują pervežimų organizavimo, informacinio aprūpinimo, prevencinio rizikos valdymo lygį ir kitus darbo aspektus.

Norėdami gauti krovinių pristatymo kombinuotuoju transportu tarifus Jūs galite užpildyti tаrifų užklausą tinklalapyje arba kreiptis į vieną iš „STA Logistik“ biurų.

^ į viršų